GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – WYNIKI Biegu Monte Cassino

Bieg Monte Cassino – 1 944m – 20 maja

KATEGORIA OPEN KOBIETY

Poz.Nazwisko i imięRok ur.KlubPunkty GP
1Szewczykowska Anna1980Team360Stopni100
2Brogowicz Stępniewska Agnieszka1977Grójec80
3Latos Monika1989Latos team60
4Turek Marzena1976Rozbiegany Piastów50
5Krawczyńska Tina1976Rozbiegany Piastów45
6Wagner Jolanta1966Warszawa40
7Dziewulska Henryka1965Piastów36
8Barańska Malwina1988Rozbiegany Piastów32
9Mróz Gabriela1993Pretius Team29
10Gala Edyta1980Jaktorów26
11Szafraniec Aleksandra1980Rozbiegany Piastów24
12Bitowt Weronika2001Piastów22
13Łyp Monika1984Rozbiegany Piastów20
14Katana Katarzyna1974Rozbiegany Piastów18
15Radońska Kamila1979Rozbiegany Piastów16
16Dżuganowska Agnieszka1973Rozbiegany Piastów15
17Sas Aldona1961Rozbiegany Piastów14
18Maciorowska Anna1985Rozbiegany Piastów13
19Koronkiewicz Małgorzata1964Piastów12
20Tomczak Barbara1975Piastów11
21Mikoś Teresa1963Otwock10
22Pilarska Katarzyna1984Rozbiegany Piastów10
23Sznejfus Beata1980Rozbiegany Piastów9
24Przybylak Wanda1955Rozbiegany Piastów9
25Cieślak Anna1972Rozbiegany Piastów8
26Reisch Bożena1962Biegam dla Macka8
27Kornicka Aneta1974Pruszków7
28Zielińska Renata1957Piastów7
29Zielińska Ciemięs Irena1948Rozbiegany Piastów7
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI

 Nazwisko i imięRok ur.Klub/MiastoPKT_GP
1Krochmal Paweł1993Rozbiegany Piastów100
2Kobiałka Konrad1978RkAthletics/PGB/NaprzodMłociny80
3Pawski Wawrzyniec1984Olaf Woźniak Team60
4Falandysz Damian1987WPRunning50
5Stachowicz Marcin1985AZS SGH45
6Walasek Maciej2001Nowodwór40
7Pajdosz Arkadiusz1986SP3 Piastów/LO Piastów36
8Drzewiecki Damian1986Piastów32
9Wichniak Paweł1976T-mobile running team29
10Białobrzeski Maciej1991Rozbiegany Piastów26
11Buczyński Rafał1978Adidas Runners24
12Ntiege Raymond2005Piastów22
13nr 141 nazwisko nieczytelne 198220
14Jurczyk Łukasz1985Pruszków18
15Wycech Jakub2001LO Piastów16
16Falandysz Janusz1958Pruszków15
17Okuniewski Maurycy1999Piastów14
18Magnuski Bartłomiej1986Pruszków13
19Gardyna Waldemar1966ALAAKA12
20Nowakowski Rafał1972Rozbiegany Piastów11
21Mularczyk Piotr2001LO Piastów10
22Aksamit Rafał1981Warszawa10
23Parczewski Tadeusz1949parkrun Pruszkow9
24Tykwiński Artur1978SP59
25Wiśniewski Janusz1952parkrun Pruszków/WPRunning8
26Sawicki Dariusz1991Pruszków8
27Łaba Piotr19741Bltr7
28Tołubiński Michał1992Pruszków7
29Brzozowski Paweł1984OSP Piastów6
30Suwała Michał2001Piastów6
31Krusiński Mariusz1976Piastów5
32Knochowski Piotr2001LO Piastów5
33Wałdykowski Marcin1977Piastów5
34Dobrzyński Paweł1967Bożęcin Duży5
35brak numeru na koszulce 5
36Jaros Arkadiusz1961Brwinów4
37nr 94 brak nazwiska 4
38Gołębiewski Przemysław1999LO im. Adama Mickiewicza w Piastowie4
39Mikoś Wojciech1992Otwock4
40Bibik Piotr1987Piastów4
41Kornicki Zbigniew1946Pruszków3
42Kępczyński Janusz1949GOSIR Ożarów Mazowiecki3
43Pieniak Ireneusz1981Rozbiegany Piastów3
44Rozbicki Marcin2009Piastów3
45Kurczynski Marcel2011Mkspiast3
46Rozbicki Dariusz1980PIASTÓW3
47Miszczyński Artur1971Piastów3
48Reisch Maciej1997Biegam dla Macka3
49Reisch Janusz1956Biegam dla Macka3
50Piguła Krzysztof1962---3
51Kornicki Zbigniew1946Pruszków2

KATEGORIA U16 DZIEWCZYNKI

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur.Punkty GP
1Jaroszuk AmeliaPiastów2003100
2Szatkowska OliwiaSP nr.1200580
3Szatkowska JuliaSP nr. 1200560
4Sopeła MajaWarszawa200450
5Kowalska KarolinaWarszawa200345
6Kozłowska EmiliaPiastów200740
7Tofel EwelinaHarcbiegacze200636
8Drosio ZuzannaHarcbiegacze200532
9Sidor Aleksandrasp5200229
10Bogusiewicz OliwiaRozbiegany Piastów200626
11Radońska AlicjaRozbiegany Piastów201124
12Łyp ZofiaRozbiegany Piastów201122
13Pieniak AlicjaPiastów200720
14Skwarek WiktoriaRozbiegany Piastów200718
15Gryżwald KlaudiaHarcbiegacze200516
16Pieniak MajaPiastów201015
17Skwarek ZofiaRozbiegany Piastów201014
18Pilarska MajaRozbiegany Piastów201113
19Łyp JoannaRozbiegany Piastów201312

KATEGORIA U16 CHŁOPCY

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur. 
1Zyśk Antoni2003Piastów100
2Nowak Kacper2004Sp3 Piastów80
3Mirosz Kamil2002Sp360
4Wałdykowski Maciej2007Piastów SP350
5Bielec Kacper2005Sp1 Piastów45
6Drewniak Patryk2006Rozbiegany Piastów40
7Suwała Marcin2003Sp3 Piastów36
8Kakietek Patryk2006Harcbiegacze32
9Radoński Antoni2008Rozbiegany Piastów29
10Majer Jakub2009Rozbiegany Piastów26
11Kozłowski Karol2010Piastów24
12Szuplewski Łukasz2010SP3 Piastów22
13Adamczyk Michał2011Rozbiegany Piastów20
14Pilarski Paweł2007Rozbiegany Piastów18
15Waldoń Mateusz2007Rozbiegany Piastów16