WYNIKI PO 5 BIEGACH (aktualizacja 21.05.2024 r.)

 

PUNKTACJA GP W KATEGORII U12 DZIEWCZYNKI

Miejsce Imię Nazwisko Rok ur. Kategoria Płeć Klub Punkty
1 Maja Czernik 2014 U12 K KS Atleta 500
2 Oliwia Szczeć 2015 U12 K KS Atleta 360
3 Anna Świstak 2014 U12 K Rozbiegany Piastów 209
4 Kornelia Krzemińska 2016 U12 K   139
5 Elżbieta Swat 2013 U12 K   130
6 Marcelina Wałdykowska 2015 U12 K   115
7 Maria Skrzypek 2014 U12 K   106
8 Joanna Zawadzka 2017 U12 K   100
9 Kornelia Kamińska 2013 U12 K   90
10 Antonina Skrzypek 2014 U12 K   84
11 Tola Sobczyk 2013 U12 K   81
12 Felicja Jannasz 2013 U12 K   60
13 Maja Andrzejczak 2017 U12 K   51
14 Katarzyna Wilk 2013 U12 K   50
15 Aleksandra Kostrubiec 2013 U12 K   45
16 Wiktria Poćwierz 2014 U12 K   45
17 Kinga Malczewska 2013 U12 K   40
18 Nina Wasilewska 2013 U12 K   40
19 Ludwika Jakubowska 2013 U12 K   32
20 Joanna Łyp 2013 U12 K Rozbiegany Piastów 32
21 Anastazja Zalewska 2014 U12 K   32
22 Julia Sosnowska 2013 U12 K   32
23 Gabriela Cybulin 2014 U12 K PruszkowskiTeam 26
24 Anna Ulaska 2016 U12 K   26
25 Nadia Dobek 2017 U12 K   24
26 Emilia Legucka 2013 U12 K   24
27 Maria Rolka 2013 U12 K   24
28 Basia Głuszek 2016 U12 K   22
29 Oliwia Sawicka 2016 U12 K OliWiki 22
30 Blanka Adamczyk 2014 U12 K   20
31 Milena Paprzycka 2015 U12 K   16
32 Alicja Kisielewicz 2016 U12 K   13
33 Jolanta Staniak 2019 U12 K   12
34 Jula Zyra 2017 U12 K   11
35 Agnieszka Jakubowska 2013 U12 K   10
36 Klara Orzoł 2019 U12 K   10

PUNKTACJA GP W KATEGORII U12 CHŁOPCY

Miejsce Imię Nazwisko Rok ur. Kategoria Płeć Klub Punkty
1 Adrian Ściuba 2014 U12 M Ks Atleta 460
2 Szymon Suszyński 2013 U12 M Atleta 285
3 Michał Suterski 2013 U12 M   280
4 Maciej Rama 2013 U12 M   200
5 Filip Murawski 2016 U12 M   131
6 Jakub Bieroński 2013 U12 M   105
7 Tomasz Sikora 2014 U12 M   91
8 Antek Świstak 2018 U12 M   90
9 Bartek Rędziński 2016 U12 M   76
10 Jerzy Stajniak 2016 U12 M   70
11 Kacper Szuplewski 2013 U12 M   69
12 Mikołaj Jadachowski 2014 U12 M UKS Otrębusy 62
13 Adam Kwiatkowski-Dulęba 2013 U12 M   56
14 Adam Trętowski 2018 U12 M   50
15 Michał Bartoń 2016 U12 M   40
16 Patryk Rudziński 2013 U12 M   40
17 Aleksander Rutkowski 2015 U12 M   36
18 Ignacy Rozwadowski 2013 U12 M   32
19 Ludwik Hejno 2013 U12 M   32
20 Jan Perzyna 2014 U12 M   29
21 Aleksander Zyra 2013 U12 M   26
22 Kacper Parjaszewski 2013 U12 M   24
23 Wiktor Rejnus 2016 U12 M   20
24 Szymon Stys 2013 U12 M   18
25 Jan Rogalski 2017 U12 M   16
26 Dominik Matecki 2018 U12 M   15
27 Jerzy Sęk 2019 U12 M   10

PUNKTACJA GP W KATEGORII U16 DZIEWCZYNKI

Miejsce Imię Nazwisko Rok ur. Kategoria Płeć Klub Punkty
1 Teresa Jannasz 2009 U16 K KS Atleta 400
2 Julia Kowalska-Peszko 2011 U16 K   320
3 Emilia Rzepka 2012 U16 K   315
4 Łucja Kołodziejczak 2011 U16 K   185
5 Julia Cyganek 2011 U16 K   185
6 Helena Błuś 2012 U16 K   180
7 Hanna Rędzińska 2010 U16 K   116
8 Gabriela Grązka 2010 U16 K   80
9 Kamila Matecka 2012 U16 K   76
10 Zuzanna Wojciechowska 2011 U16 K   68
11 Emilia Rutkowska 2011 U16 K   51
12 Maja Adamczyk 2009 U16 K   50
13 Zuzanna Grązka 2012 U16 K   50
14 Weronika Dobrowolska 2011 U16 K   48
15 Wiktoria Olbromska 2012 U16 K   46
16 Ania Trętowska 2010 U16 K   46
17 Alicja Radońska 2011 U16 K   40
18 Magdalena Potyrało 2009 U16 K   40
19 Małgorzata Drewniak 2012 U16 K MOS Pruszków 36
20 Anna Napiórkowska 2011 U16 K   36
21 Zofia Łyp 2011 U16 K Rozbiegany Piastów 32
22 Lena Karpeta 2009 U16 K   32
23 Nela Kędzior 2012 U16 K   29
24 Aleksandra Chmielewska 2012 U16 K   24
25 Maja Chmielewska 2010 U16 K   15
26 Zofia Lewandowska 2012 U16 K   13

PUNKTACJA GP W KATEGORII U16 CHŁOPCY

Miejsce Imię Nazwisko Rok ur. Kategoria Płeć Klub Punkty
1 Gabriel Wolski 2012 U16 M   340
2 Wojtek Perzyna 2009 U16 M   300
3 Stanisław Rama 2009 U16 M   300
4 Maksymilian Morgiewicz 2012 U16 M SP-3 217
5 Błażej Kołodziejczak 2012 U16 M   210
6 Krystian Krzemiński 2010 U16 M   190
7 Marcel Zagólski 2012 U16 M   147
8 Paweł Świstak 2011 U16 M Rozbiegany Piastów 142
9 Łukasz Szuplewski 2010 U16 M SP 3 Piastów 136
10 Karol Sosnowski 2010 U16 M   117
11 Michał Szeler 2012 U16 M KS Atleta 116
12 Dominik Wojdak 2011 U16 M   93
13 Artur Bartoń 2011 U16 M   50
14 Kacper Mirosz 2010 U16 M   45
15 Bruno Cendrowski 2010 U16 M   45
16 Mikołaj Jędrzejewski 2011 U16 M   41
17 Jan Lelejko 2009 U16 M   40
18 Michał Słomiany 2011 U16 M   40
19 Mikołaj Topp 2012 U16 M   40
20 Mikołaj Rusztecki 2012 U16 M   38
21 Antoni Wierzbicki 2009 U16 M   36
22 Bartosz Kisielewicz 2012 U16 M   32
23 Jan Deptuszewski 2012 U16 M   26

Punktacja w poszczególnych biegach i kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców są publikowane na stronach MOSiR-u. W klasyfikacji GP wyniki publikowane są sumarycznie po biegach, które się odbyły.