WYNIKI PO 5 BIEGACH (AKTUALIZACJA 21.05.2024 R.)

 

PUNKTACJA GP W KATEGORII OPEN KOBIETY

Miejsce Imię Nazwisko Rok ur. Płeć Klub Punkty
1 Joanna Gardyna 1999 K   360
2 Małgorzata Rędzińska 1981 K Rozbiegany Piastów 340
3 Karolina Słomczyńska 1992 K Pawko Runner Team 320
4 Katarzyna Sikora 1987 K   182
5 Agnieszka Brogowicz-Stępniewska 1977 K   160
6 Anna Szczec 1988 K Ks Atleta 153
7 Sylwia Kosowicz-Tarnowska 1990 K Czopki Kolczaste 132
8 Alicja Plachówna 1981 K Parkrun Pruszków 122
9 Aleksandra Borządek 2000 K Adidas Runners Warsaw 122
10 Justyna Jóźwiak 1978 K Rozbiegany Piastów 98
11 Natalia Jaworska 2008 K   86
12 Anna Rzepecka-Gontar 1975 K   80
13 Anna Pietrzyk 1977 K   72
14 Renata Kwiatkowska 1968 K   65
15 Małgorzata Kosowicz  1963 K   65
16 Jolanta Pietras 1973 K   65
17 Natalia Gorzkowska 2006 K   64
18 Barbara Kruk 2008 K   60
19 Beata Wojciechowska 1979 K   59
20 Monika Hryniewicka 1984 K Rozbiegany Piastów 56
21 Justyna Rogalska 1987 K Biegaj z Ursusem 50
22 Anna Jaworska 1993 K   48
23 Wioletta Krupińska-Szczygieł 1993 K   45
24 Aldona Gwiaździńska 1989 K   45
25 Monika Łyp 1984 K Rozbiegany Piastów 44
26 Ludmiła Wężowczyk 1970 K   40
27 Urszula Błuś 1978 K   40
28 Agnieszka Kwiatkowska 1983 K   38
29 Marta Jancewicz 1975 K   33
30 Magdalena Ściuba 1984 K   33
31 Dorota Markowska 1977 K Rozbiegany Piastów 32
32 Anna Wojdak 1973 K   32
33 Krystyna Tomaszewska 1958 K   29
34 Anonimowa Zawodniczka   K   29
35 Monika Jaskólska 1976 K   22
36 Klaudia Matuszewska 2005 K   20
37 Katarzyna Ścibor 1976 K   20
38 Justyna Jasińska 1995 K   20
39 Elwira Fatek-Śleboda 1981 K   20
40 Sylwia Kuran 1972 K   18
41 Katarzyna Bodziachowska 1981 K   15
42 Agata Malyjek 1975 K   15
43 Joanna Ziarko 1976 K   14
44 Anna Sajdak 1987 K   14
45 Anna Szczygieł 1993 K   12
46 Jagoda Bartoś 2004 K   10
47 Anna Hejno 1980 K   10
48 Anna Krzemińska 1986 K   10
49 Joanna Miłowanow 1981 K Rozbiagany Piastów 10
50 Klaudi Ożga 1997 K   10
51 Anna Rozwadowska 1984 K   10

PUNKTACJA GP W KATEGORII OPEN MĘŻCZYŹNI

Miejsce Imię Nazwisko Rok ur. Płeć Klub Punkty
1 Arkadiusz Pajdosz 1986 M   340
2 Dominik Ziętala 2000 M Rozbiegany Piastów 340
3 Kacper Pokropek 2004 M Rozbiegany Piastów 285
4 Vitalii Potoroka 1996 M Rozbiegany Piastów 230
5 Piotr Kleczewski 2005 M   200
6 Michał Kozik 2004 M   141
7 Jakub Skolimowski 1990 M   140
8 Łukasz Krawczyk 1987 M   137
9 Andrzej Ciborowski 1976 M   119
10 Robert Ściuba 1982 M Ks Atleta 118
11 Tomasz Kwiatek 1982 M   116
12 Krzysztof Bitowt 1970 M Piastów 99
13 Konrad Kisielewicz 1982 M   99
14 Robert Mieczkowski 1976 M Rozbiegany Piastów 82
15 Marek Krupiński 1995 M   76
16 Dominik Kiljańczyk 2000 M   72
17 Marek Stokowski 1977 M Biegaj z Ursusem 62
18 Mateusz Świstak 1985 M Rozbiegany Piastów 62
19 Karol Boniecki 2003 M   55
20 Rafał Perzyna 1982 M   51
21 Mateusz Woźnica 2007 M   50
22 Paweł Sikora 1985 M   49
23 Grzegorz Rama 1980 M   35
24 Michał Rejnus 1985 M   35
25 Bartłomiej Skarżyński 1984 M   35
26 Adam Szczeć 1983 M Ks Atleta 35
27 Tomasz Sajdak 1984 M   32
28 Jarosław Babula 1983 M   31
29 Piotr Sprengel 1989 M   30
30 Marcin Bodziachowski 1981 M   29
31 Sebastian Rogalski 1987 M   29
32 Piotr Tarnowski 1987 M Czopki Kolczaste 27
33 Rafał Krynicki 1987 M   26
34 Aleksander Thiel 2008 M   26
35 Tomasz Suterski 1979 M   25
36 Tadeusz Wojas 1952 M Rozbiegany Piastów 25
37 Marcin Rozwadowski 1978 M   24
38 Hunert Kazimierski 2005 M   22
39 Tomasz Kruk 2006 M   22
40 Paweł Wojciechowski 1979 M   22
41 Rafał Wójcicki 1984 M   22
42 Łukasz Kiszkowiak 1981 M WAT 21
43 Przemysław Kreft 1985 M   20
44 Marcin Wałdykowski 1977 M   20
45 Piotr Wojdak 1965 M   20
46 Andrii Kovalczuk 1976 M   18
47 Maciej Parzniewski 1984 M   18
48 Janusz Gutkowski 1973 M   17
49 Patryk Jankiewicz 1983 M Rozbiegany Piastów 16
50 Robert Adamczyk 1981 M   15
51 Paweł Bartoś 1976 M   15
52 Paweł Skrzypek 1976 M   15
53 Robert Ściuba 1982 M   15
54 Tomasz Iwaniuk 1983 M Żywcem Zabiegani 14
55 Michał Kosowicz 1958 M   14
56 Wiktor Lipiński 2004 M   14
57 Łukasz Wolski 1984 M   14
58 Karol Koronkiewicz 1964 M   12
59 Adam Rędziński 1977 M   12
60 Michał Wierzbicki 1977 M   12
61 Janusz Wiśniewski 1952 M   11
62 Michał Piotrowski 1987 M   11
63 Marcin Błuś 1978 M   10
64 Cezary Czerepiński 1979 M Parkrun Pruszków 10
65 Oliwier Ćwikliński 2005 M   10
66 Bartosz Dobek 2007 M   10
67 Rafał Gontar 1965 M   10
68 Piotr Idzikowski 1989 M   10
69 Robert Jaskóła 1972 M   10
70 Wiktor Jóźwiak 1979 M   10
71 Piotr Kowalczyk 1987 M   10
72 Marcin Kuśmierski 1981 M   10
73 Wiesław Łobejko 1968 M Bravehearts Legionowo 10
74 Andrzej Maciak 1974 M   10
75 Piotr Matuszewski 1980 M   10
76 Mateusz Nowakowski 1995 M   10
77 Adam Romejko 1990 M   10
78 Paweł Rzepka 1981 M   10
79 Michal Sadura 1984 M Rozbiegany Piastow 10
80 Piotr Szczygieł 1982 M   10
81 Grzegorz Wyszomierski 1996 M   10
82 Tomasz Zyra 1981 M   10
83 Zbigniew Łukasik 1967 M   10
84 Daniel Ołtusek 2008 M   10
85 Janusz Kępczyński 1949 M   9
86 Jacek Noworyta 1942 M   7
87 Wojciech Bartoń 1979 M   5
88 Karol Boniecki 2002 M   5
89 Krzysztof Jaroński 1995 M   5
90 Grzegorz Kwiatek 1980 M   5
91 Marcin Lechowski 1987 M   5
92 Jakub Naparty 1994 M   5
93 Mariusz Nawroś 1982 M Straż Pożarna 5
94 Rafał Nowakowski 1972 M   5
95 Przemysław Nowakowski 1992 M   5
96 Jacek Piekarski 1966 M   5
97 Antoni Radoński 2008 M   5
98 Fabian Wasikowski 2006 M   5
99 Tomasz Żyliński 1989 M   5
100 Mirosław Chmielewski 1960 M   5
101 Piotr Aftyka 1984 M   2
102 Arkadiusz Jaros 1961 M   2
103 Paweł Krochmal 1993 M Rozbiegany Piastów 2
104 Mariusz Naskręt 1975 M   2
105 Dariusz Piotrowski 1961 M   2
106 Jakub Rudo 1990 M   2
107 Karol Rytel 1999 M   2
108 Tomasz Sęk 1983 M   2
109 Artur Tykwiński 1978 M   2
110 Krzysztof Wroński 1975 M Straż Pożarna 2

Punktacja w poszczególnych biegach i kategoriach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn są publikowane na stronach MOSiR-u. W klasyfikacji GP wyniki publikowane są sumarycznie po biegach, które się odbyły.