GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH 2021– BIEG OBROŃCÓW OJCZYZNY 1939 – WYNIKI

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy szczegółowe wyniki Biegu Obrońców Ojczyzny 1939. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwisko ImięRocznikKlubPunkty 
1Brogowicz StępniewskaAgnieszka1977Grójec100
2ŚlusarczykAnna1981PARKRUN PRUSZKÓW80
3Rędzińska Małgorzata 1981Rozbiegany Piastów 60
4WojdakAnna1973Piastów 50
5PietrasJola1973Pruszków45
6HryniewickaMonika1984Rozbiegany Piastów40
7TomaszewskaKrystyna1958parkrun Pruszków36
10LesiewiczRenata1973Piastów32
11MazurekMonika1977Piastów29
12Kowalska-PaszkoDorota1975SP3 Piastów26
13ZielińskaKlaudia1993Piastów24
14Plasota Ewa1982Pruszków 22
16GralaDominika1982Warszawa20
17SznejfusBeata1980Pruszkow18
18PilarskaKatarzyna1984Rozbiegany Piastów 16
19PrzybylakWanda1955Rozbiegany Piastów15
20MarkowskaDorota 1977Rozbiegany Piastów14
21ZielinskaSylwia1977Piastow13
22ZielińskaRenata1957Rozbiegany Piastów12
23Kornicka Aneta1946Pruszków11

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwisko ImięRocznikKlub Punkty
1PajdoszArkadiusz1986Wprunning Pruszków100
2TkachenkoVolodymyr1989Pruszkow80
3DąbrowskiŁukasz 1982Dąbki Family Team60
4FalandyszDamian1987WPRunning Pruszków50
5ProkopekKacper2004Rozbiegany Piastów45
6Murawski Tomasz 1988Pawko Runner Team. Biegaj z Ursusem 40
7CzernichKamil1986Rozbiegane Michałowice36
8BabulaJarosław1983Pruszków32
9JankiewiczPatryk1983Piastów29
10MirkiewiczAndrzej1955Parkrun/Pruszków26
11RamaGrzegorz1980Piastów24
12RejnusMichał1985uks hyosai22
13BorucińskiJerzy1977parkrun Pruszków20
14JurczykŁukasz1985Parkrun Pruszków18
15BitowtKrzysztof1970Piastów16
16KarolakRafał 1978Stomilex15
17WalukTadeusz1974Warszawa14
18WojasTadeusz1952Rozbiegany Piastów13
19HoloborodkoKostiantyn1986Ukraine (Charków)12
20ParczewskiTadeusz1949Pruszków11
21WiśniewskiJanusz T.1952WPRunning/parkrun Pruszków10
22BłuśMarcin1978Warszawa Ursus10
23StachowiczDamian1991OSP Piastów10
24PiekarskiJacek1966Kiedy zakwitnie agawa ?10
25GiebułtowiczMarcin1979Piastów10
26WałdykowskiMaciej2007Piastów10
27WojdakPiotr1965Stomilex 10
28ChrobotPiotr1976Stomilex10
29JaworskiJarosław1982Piastów10
30ZielińskiMaciej1988Piastów10
31AdamczykJacek1972Agencja Pressing5
32BrzozowskiPaweł1984OSP Piastów5
33KornickiZbigniew1974Pruszków5
34KępczyńskiJanusz1949KB Ożarów Mazowiecki Biega5

DZIEWCZĘTA U13

MiejsceNazwiskoImięRocznikKlub/MiastoPunkty
1ŚusarczykNatalia2009PARKRUN PRUSZKÓW100
2BłuśHelena2012Warszawa Ursus80
3Kowalska-PaszkoJulia2011PIASTOVIA, SP3 Piastów60
4ŚusarczykAmelia2012PARKRUN PRUSZKÓW50
5MirkiewiczNatalia2012Pruszków45
6MazurekMaja2009Sp4 Piastów40
7Plasota Karina 2015Pruszków 36
8SkwarekZofia2010Rozbiegany Piastów 32
9Trętowska Anna2010Piastów 29
10NikoniukNikola2011Piastów 26
11WałdykowskaMarcelina2015Piastów24
12Lelejko Małgorzata 2011Piastów 22

DZIEWCZĘTA U17

MiejsceNazwiskoImięRocznikKlub/MiastoPunkty
1BłuśHanna2008AZS AWF Warszawa100
2KrukBarbara2008Piastów80
3SzatkowskaOliwia2005Piastów60
4JaworskaNatalia2008Piastovia50
5MichniewiczJulia2007Pęcice Małe45
6GiebułtowiczGabriela2007Piastów40
7Gąsecka Maria 2008Piastów36

CHŁOPCY U13

MiejsceNazwisko ImięRocznikKlub Punkty
1RamaStanisław2009Piastów100
2ŚciubaDawid2010Ursus80
3DąbrowskiAleksander2011Dąbki Family Team/Pruszków 60
4WojdakDominik2011Piastów50
5ZagólskiMarcel2012Piastów45
6MentrakWojciech2012Piastów40
7ŚciubaFilip2015Ursus36
8Murawski Filip 2016Biegaj z ursusem 32
9KarolakOskar2013Stomilex29
10LelejkoJan2009Piastów26
11Trętowski Adam 2019Piastów 24
12ZielinskiJakub2010SP3 Piastow22
13WałdykowskiMichał2010Piastów20

CHŁOPCY U17

MiejsceNazwiskoImięRocznikKlub/MiastoPunkty
1KrukTomasz2006Piastów100
2Plasota Kacper 2008Pruszków 80