GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG MONTE CASSINO – WYNIKI

BIEG MONTE CASSINO– 1944m – 19.05.2019

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy wyniki BIEGU MONTE CASSINO. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1KwiatkowskaRenata100
2Brogowicz StępniewskaAgnieszka80
3CzajkowskaJoanna60
4ŚlusarczykAnna50
5SznejfusBeata45
6Lesiewicz Renata40
7GawlikSylwia36
8KacprzakDagmara32
9TomaszewskaKrystyna29
10Kowalska-PaszkoDorota26
11DziewulskaHenryka24
12RadońskaKamila22
13ZiarkoJoanna20
14Markowska Dorota18
15PaluchJulia16
16GryżewskaMonika15
17MikośTeresa14
18WojdakAnna13
19MazurekMonika12
20Spisacka-KraciukAgnieszka11
21PilarskaKatarzyna10
22PrzybylakWanda10
23Maciorowska Anna10
24LeśniewskaJolanta10
25ZielińskaRenata10
26KujawskaAgnieszka10
27Zielińska CiemięsIrena10

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1SzymaniakKamil100
2PawskiWawrzyniec80
3KobiałkaKonrad60
4ŁęckiPaweł50
5Glapiński Igor45
6PajdoszArkadiusz40
7CzajkaAleksander36
8PrzewózkiRafał32
9MalewiczAdam29
10SiejkaMariusz26
11SurmańskiJacek24
12IdzikowskiGrzegorz22
13RamaGrzegorz20
14ZielińskiMaciej18
15RejnusMichał16
16GardynaWaldemar15
17Tenderenda Kamil 14
18SzymańskiMichał13
19PaziewskiAndrzej12
20BitowtKrzysztof11
21JądrzykPiotr10
22HoloborodkoKostiantyn10
23ŻywieńMarek10
24GilWojciech10
25GołębiewskiPrzemysław10
26ChmieleckiTomasz10
27GrochowskiAndrzej10
28ParczewskiTadeusz10
29BłuśMarcin10
30KacprzakAdam10
31WałdykowskiMarcin5
32TwardochTomasz5
33PiekarskiJacek5
34AdamczykJacek5
35RokickiKonrad5
36AdamczykFilip5
37KępczyńskiJanusz5
38WojdakPiotr5
39MikośRoman5
40JurczakRadosław5
41RybickiPawel2
42Bajorek Jacek 2
43DymelAndrzej2

U16 DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwisko i imięImięPunkty
1Mickiewicz Maja100
2SzatkowskaOliwia80
3SzatkowskaJulia60
4IzdebskaMagda50

U16 CHŁOPCY

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1Markowski Kacper100
2LuberskiJan80
3JabłońskiMateusz60
4KrukTomasz50
5JaworskiMateusz45
6KamińskiRafał40

U12 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1BłuśHanna100
2LutomirskaAsia80
3DudekAleksandra60
4Kozłowska Emilia50
5ŚlusarczykNatalia45
6JaworskaNatalia40
7KrukBarbara36
8ZwolińskaNastazja32
9Kowalska-PaszkoJulia29
10MazurekMaja26
11BłuśHelena24
12ŚlusarczykAmelia22
13HoloborodkoMaryna20
14RadońskaAlicja18
15TchórzewskaAmelia16
16NowakowskaMaja15
17RokickaJulia14
18TrętowskaAnna13
19SkwarekZofia12
20SkwarekWiktoria11
21DobrowolskaWeronika10
22PilarskaMaja10

U12 CHŁOPCY

MiejsceNazwisko i imię Punkty
1WałdykowskiMaciej100
2BuczkowskiKacper80
3Kowalski-PaszkoMarcel60
4ŁuczyńskiCyryl50
5ŚciubaDawid45
6AdamczykJakub40
7RamaStanisław36
8WojdakDominik32
9RamaMaciej29
10CiecieraJakub26
11MarkowskiOskar24
12RadońskiAntoni22
13NowakowskiJakub20
14DobrowolskiTomasz18
15KozłowskiKarol16
16SurmańskiFranciszek15
17SurmańskiStanisław14
18DudekMateusz13
19AdamczykMichał 12
20ZwolińskiLeon11
21PilarskiPaweł10
22ZawadzkiMikołaj10
23ZawadzkiFranciszek 10