GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 – WYNIKI

BIEG BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 – 1920m – 11.08.2019

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy wyniki BIEGU BITWY WARSZAWSKIEJ 1920. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwisko ImięPunkty
1KwiatkowskaRenata100
2Brogowicz StępniewskaAgnieszka80
3ŚlusarczykAnna60
4PietrasJolanta50
5KacprzakDagmara45
6Lesiewicz Renata40
7OwsiankoMarta36
8GadomskaMałgorzata32
9WagnerJolanta29
10ŚciubaMagdalena26
11ZiarkoJoanna24
12ŻywekTeresa22
13HryniewickaMonika20
14SuwałaLaura18
15WeraPaulina16
16KarczewskaAgnieszka15
17MarciniakKarolina14
18MikośTeresa13
19Markowska Dorota12
20PietrzykAnna11
21Marek Adrianna10
22MatyjasekAgata10
23SzłapaUrszula10
24MazurekMonika10
25Bartecka-MatuszewskaUrszula10
26DziepakOlga10
27LuberskaDorota10
28WitusińskaKinga10
29LeśniewskaJolanta10
30Kornicka Aneta10
31Traczyk Danuta 5
32LubelskaAgnieszka5
33KretJustyna5
34Zielińska Renata5
35KujawskaAgnieszka5

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwisko ImięPunkty
1SzymaniakKamil100
2PawskiWawrzyniec80
3SprengelPiotr60
4Glapiński Igor50
5PietraszekMarcin45
6KrukMichał40
7MajorekKrzysztof36
8ŁukaszewiczRyszard32
9CzeczotkoMaks29
10KiljańczykDominik26
11MalewiczAdam24
12IdzikowskiGrzegorz 22
13GardynaWaldemar20
14RejnusMichał18
15ChmielewskiMariusz16
16BitowtKrzysztof15
17ZielińskiMaciej14
18Traczyk Jakub 13
19Traczyk Kazimierz 12
20MatuszewskiPaweł11
21ŚciubaRobert10
22ChmieleckiTomasz10
23SobusiakIwo10
24ParczewskiTadeusz10
25Brzostek Artur 10
26PawlakPrzemysław10
27WalukKacper10
28PietrzakMariusz10
29WalukTadeusz10
30WrońskiKrzysztof10
31BorucińskiJerzy5
32KacprzakAdam5
33WałdykowskiMarcin5
34KowalczykPiotr5
35MrózSebastian5
36JarosArkadiusz5
37Tarnowski Piotrek 5
38AdamczykFilip5
39ZarzyckiPiotr5
40DziepakPiotr5
41WitusińskiDariusz2
42GałczyńskiWojciech2
43AdamczykJacek2
44MikośRoman2
45Marek Roman2
46Montenegro Ferrari William2
47SzuplewskiGrzegorz2
48BonieckiJacek2
49KępczyńskiJanusz2
50VucoIvo2
51Bajorek Jacek 2
52DymelAndrzej2
53Kornicki Zbigniew2
54KuranWłodzimierz2
55JarosStanisław2

U16 DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwisko ImięPunkty
1SzatkowskaOliwia100

U16 CHŁOPCY

Miejsce Nazwisko ImięPunkty
1MarkowskiKacper 100
2LuberskiJan80
3BielecKacper60
4BielecJan50
5SankowskiPatryk45
6JaworskiMateusz40

U12 DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwisko ImięPunkty
1ŚlusarczykNatalia100
2Kowalska-PaszkoJulia80
3MazurekMaja60
4ŚlusarczykAmelia50
5WrońskaMonika45
6MateckaKamila40
7RadońskaAlicja36
8GruszczyńskaAdrianna32
9TrętowskaAnna29

U12 CHŁOPCY

MiejsceNazwisko ImięPunkty
1WałdykowskiMaciej100
2BuczkowskiKacper80
3WrońskiTomasz60
4Osowski Aleksander50
5Kowalski-PaszkoMarcel45
6Ściuba Dawid40
7KiewiczAdam36
8GajewiczIgnacy32
9MarkowskiOskar29
10DobrowolskiTomasz26
11WałdykowskiMichał24
12Brzostek Sebastian 22
13RadońskiAntoni20
14SzuplewskiŁukasz18
15Ściuba Adrian16
16ZawadzkiMikołaj15
17Ściuba Filip14
18StępniewskiMarcel13