GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH – WYNIKI

BIEG ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH – 1963m – 10.03.2019

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy wyniki BIEGU ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwiskoImięPunkty    
1KopkaMarcelina100
2StolarczykGosia80
3Brogowicz StępniewskaAgnieszka60
4KrupińskaWioletta50
5ŚlusarczykAnna45
6KaczmarekIzabela40
7GrzegorekMałgorzata 36
8FandrejewskaBarbara32
9Lesiewicz Renata29
10PietrasJolanta26
11KacprzakDagmara24
12TomaszewskaKrystyna22
13WojtanowskaAnita20
14Król-GulczyńskaMarzena18
15KarusikAnna16
16SzafraniecAleksandra15
17MatyjasekAgara14
18MarkowskaDorota13
19SosnowskaKatarzyna12
20HryniewieckaMonika11
21PietrzykAnna10
22RadońskaKamila10
23KrupińskaElżbieta10
24KoronkiewiczMałgorzata 10
25BorońPaulina10
26MazurekMonika10
27Jaróg Monika10
28BuczkowskaSylwia10
29LuberskaDorota10
30PilarskaKatarzyna10
31PrzybylakWanda5
32MaciorowskaAnna5
33SzulcKlaudia5
34DziepakOlga5
35ZielińskaSylwia5
36SzczepaniakAnna5
37KornickaAneta5
38BorońMałgorzata 5
39KujawskaAgnieszka5
40Zielińska CiemięsIrena5
41ZielińskaRenata2

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwiskoImięPunkty     
1SzymaniakKamil100
2CholewińskiFilip80
3ŁęckiPaweł60
4KobiałkaKonrad50
5Glapiński Igor45
6PajdoszArkadiusz40
7NowocieńJacek36
8CzajkaAleksander32
9KrawczykTomasz29
10IdzikowskiGrzegorz26
11SarzałaDariusz24
12SarzałaBartłomiej22
13GardynaWaldemar20
14MirkiewiczAndrzej18
15MularczykPiotr16
16KoronkiewiczKarol15
17SkoczylasPaweł14
18RejnusMichał13
19PerzynaRafał12
20HoloborodkoKostiantyn11
21PaziewskiAndrzej10
22ChmieleckiTomasz10
23MilewskiDariusz10
24BitowtKrzysztof10
25PietrzakMariusz10
26LewandowskiDamian10
27MatusiakJakub10
28ŻywieńMarek10
29BłuśMarcin10
30KacprzakAdam10
31WałdykowskiMarcin5
32ParczewskiTadeusz5
33MarekRoman5
34WojdakPiotr5
35AdamczykJacek5
36KozakowBorys5
37TwardochTomasz5
38MiszczyńskiArtur5
39BajorekJacek5
40JankiewiczTomasz5
41AdamczykFilip2
42KiępczyńskiJanusz2
43BorońAndrzej2
44SzuplewskiGrzegorz2
45BuczkowskiAleksander2
46ZielińskiMaciej2
47DziepakPiotr2
48KornickiZbigniew2

U16 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1SzatkowskaOliwia100
2SzatkowskaJulia80
3MalkhasyanAngelika60
4GorzkowskaWiktoria50
5KuligowskaUla45
6BorońRoksana40
7PiorunowskaJulia36
8JaworskaOliwia32

U16 CHŁOPCY

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1MarkowskiKacper100
2LuberskiJan80
3JaworskiMateusz60
4KuligowskiKuba50
5PietrzykSebastian45

U12 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1MilewskaZofia100
2DudekAleksandra80
3LutomirskaAsia60
4JaworskaNatalia50
5Błuś Hanna45
6ŚlusarczykNatalia40
7Osiel Emilia36
8TomaszewskaMaja32
9LemanowiczMaja29
10SzawielJulia26
11Kowalska - PaszkoJulia24
12BłuśHelena22
13ŁypZofia20
14RosłońNadia18
15ŁukomskaAleksandra16
16WójcickaAntonina15
17RadońskaAlicja14
18ZglinickaKlaudia13
19DobrowolskaWeronika12
20TrętowskaAnna11
21HoloborodkoMaryna10
22ŚlusarczykAmelia10
23ZglinickaWiktoria10
24Skwarek Wiktoria10
25SzczepaniakJulia10
26Skwarek Zofia10
27KuchAnna10
28PilarskaMaja10
29ŁypJoanna10

U12 CHŁOPCY

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1WałdykowskiMaciej100
2BuczkowskiKacper80
3 Łuczyński Cyryl60
4Kowalski- PaszkoMarcel50
5SzustakKacper45
6FanderejewskiPiotr40
7AdamczykJakub36
8PerzynaWojtek32
9RamaStanisław29
10DobrowolskiTomasz26
11WojtanowskiWojtek24
12RadońskiAntoni22
13MarkowskiOskar20
14WałdykowskiMichał18
15RamaMaciej16
16KrawczykStaś15
17SurmańskiStanisław14
18SurmańskiFranciszek13
19CiecieraJakub12
20LewandowskiKarol11
21SzuplewskiŁukasz10
22PilarskiPaweł10
23SzuplewskiKacper10
24AdamczykMichał10