GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG KATYŃSKI – WYNIKI ORAZ FOTORELACJA

BIEG KATYŃSKI – 1940m – 17.02.2019

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy link do wyników Biegu Katyńskiego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwisko i imię Punkty
1KopkaMarcelina100
2GajdaSylwana80
3Brogowicz StępniewskaAgnieszka60
4Sznejfus Beata50
5GrumbianinPaulina45
6ŚlusarczykAnna40
7PietrzakAgnieszka36
8FandrejewskaBarbara32
9PietrasJolanta29
10DziewulskaHenryka26
11KacprzakDagmara24
12PerzynaEwa22
13WojtanowskaAnita20
14Lesiewicz Renata18
15Markowska Dorota16
16RadońskaKamila15
17BorońPaulina14
18KoronkiewiczMałgorzata 13
19HryniewickaMonika12
20BłuśUrszula11
21GrochowskaOla10
22PietrzykAnna10
23KosińskaBlanka10
24Błoniewska Kamila10
25SzulcKlaudia10
26PilarskaKatarzyna10
27 MaciorowskaAnna10
28Przybylak Wanda10
29KurkowskaMonika10
30ZielińskaSylwia10
31KujawskaAgnieszka5
32ZielińskaRenata5

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1SzymaniakKamil100
2PawskiWawrzyniec80
3CholewińskiFilip60
4ŁęckiPaweł50
5StachowiczMarcin45
6PajdoszArkadiusz40
7DrzewieckiDamian36
8Glapiński Igor32
9BabulaJarosław29
10GardynaWaldemar26
11BartońWojciech24
12JądrzykPiotr22
13KoronkiewiczKarol20
14PietrzakPaweł18
15ŻywieńMarek16
16Zawadzki Tadeusz15
17PaziewskiAndrzej14
18ZyraTomasz13
19ParczewskiTadeusz12
20PerzynaRafał11
21ChmieleckiTomasz10
22LetanowiczJanusz10
23MiroszKamil10
24HoloborodkoKostiantyn10
25WałdykowskiMarcin10
26WojdakPiotr10
27KacprzakAdam10
28AdamczykFilip10
29BłuśMarcin10
30MiszczyńskiArtur10
31AdamczykJacek5
32JankiewiczTomasz5
33GrochowskiAndrzej5
34KosińskiRafał5
35ZielińskiMaciej5
36ŁyjakMarek5
37KozakowBorys5

U16 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1PanasiukJustyna 100
2WojtachnikLiwia80
3SzatkowskaJulia60
4GulbickaDominika50
5SzatkowskaOliwia45
6IzdebskaMagda40
7KurkowskaZuzanna36

U16 CHŁOPCY

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1MarkowskiKacper100
2JaworskiMateusz80
3PietrzykSebastian60

U12 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1BłuśHanna100
2KozłowskaEmilia80
3JaworskaNatalia60
4ŚlusarczykNatalia50
5BłuśHelena45
6ŚlusarczykAmelia40
7ŁożyczkaKinga36
8HoloborodkoMaryna32
9KurkowskaKarolina29
10LehrKlaudia26
11KOWALSKA-PASZKOJULIA24
12TrętowskaAnna22
13Skwarek Zofia20
14ZielińskaMaria18
15SkwarekWiktoria16
16PilarskaMaja15

U12 CHŁOPCY

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1WałdykowskiMaciej100
2ŁuczyńskiCyryl80
3KOWALSKI-PASZKOMARCEL60
4AdamczykJakub50
5FandrejewskiPiotr45
6CiecieraJakub40
7WałdykowskiMichał36
8PerzynaWojtek32
9KozłowskiKarol29
10AdamczykMichał 26
11Łożyczka Mateusz24
12LewandowskiKarol22
13PilarskiPaweł 20

 

FOTORELACJA

Foto: Ewa Milun-Walczak, www.miluna.pl