GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – WYNIKI Biegu Mazurka Dąbrowskiego

Bieg Mazurka Dąbrowskiego – 1 797m – 1 lipca

KATEGORIA OPEN KOBIETY

Poz.Nazwisko i imięRok ur.KlubPunkty GP
1Szewczykowska Anna1980Team360stopni100
2Szymanek Anna1980Warszawa80
3Gajda Sylwana1999Warszawa60
4Lubelska Agnieszka1984OSP Piastów50
5Brogowicz Stępniewska Agnieszka1977Grójec45
6Zielińska Beata1980Piastów40
7Latos Monika1989Latos Team36
8Kaczmarek Izabela1990Parkrun Pruszków32
9Turek Marzena1976Rozbiegany Piastów29
10Dziewulska Henryka1965Rozbiegany Piastów26
11Fandrejewska Barbara1977Piastów24
12Krawczyńska Tina1976Rozbiegany Piastów22
13Markowska Dorota1977ROZBIEGANY PIASTÓW20
14Krzyzanowska Zoja1967VEGE RUNNERS18
15Barańska Malwina1988Rozbiegany Piastów16
16Szafraniec Aleksandra1980Rozbiegany Piastów15
17Pietras Jolanta1973Piastów14
18Gala Edyta1980Jaktorów13
19Czapska Magdalena1989Piaseczno12
20Dżuganowska Agnieszka1973ROZBIEGANY PIASTÓW11
21Mikoś Teresa1963Otwock10
22Tomczak Ewa198210
23Pilarska Katarzyna1984Rozbiegany Piastów9
24Cieślak Anna1972Rozbiegany Piastów9
25Przybylak Wanda1955Rozbiegany Piastów8
26Dobrzyńska Lidia1976Rozbiegany Piastów8
27Barszczewska Marta1987GACA RUN7
28Krzyzanowska Zoja1967VEGE RUNNERS7
29Wilczyńska Małgorzata1977Warszawa
30Kornicka Aneta1974Pruszków
31Zielińska Renata1957Piastów
32Dziewulska Henryka1965Rozbiegany Piastów
33Zielińska Ciemięs Irena1948Rozbiegany Piastów
34Kujawska Agnieszka1962

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI

 Nazwisko i imięRok ur.Klub/MiastoPKT_GP
1Krochmal Paweł1993Rozbiegany Piastów100
2Kobiałka Konrad1978RkAthletics/NaprzódMłociny/PGB80
3Drzewiecki Damian1986Piastów60
4Buczyński Rafał1978Adidas Runners Warsaw50
5Zakrzewski Paweł1994Damy Radę45
6Tomczak Marcin198040
7Ostrzycki Piotr1995Damy Radę36
8Orzoł Sławomir1982Rozbiegany Piastów32
9Samuła Dariusz195929
10Samuła Bartłomiej199326
11Andrzejewski Piotr1980Warszawa24
12Jurczyk Łukasz1985Parkrun Pruszków22
13Białobrzeski Maciej1991Rozbiegany Piastów20
14Mikoś Robert1997Otwock18
15Ksyna Bogusław1956OSP Kamion g, Mlodzieszyn16
16Magnuski Bartłomiej1986Pruszków15
17Mularczyk Piotr2001LO Piastów14
18Perzyna Rafał1982Warszawa-Ursus13
19Rejnus Michał1985uks hyosai12
20Tykwiński Artur1978SP5 Piastów11
21Chmielecki Tomasz1979Piastów10
22Nowakowski Rafał1972Rozbiegany Piastów10
23Gołębiewski Przemysław1999LO im. Adama Mickiewicza w Piastowie9
24Skoczylas Paweł1983Piastów9
25Aksamit Rafał1981Warszawa8
26Parczewski Tadeusz1949Parkrun Pruszkow8
27Dziepak Piotr19801BLTr7
28Mieczkowski Mieczysław1952T.G. ''SOKÓŁ ''7
29Zieliński Jacek1977Rozbiegany Piastów6
30Żywień Marek1966Warszawa6
31Wiśniewski Janusz1952WPRunning/parkrun Pruszków5
32Wojdak Piotr5
33Krusiński Mariusz1976Piastów5
34Wałdykowski Marcin1977Piastów5
35Jaros Arkadiusz1961BRWINÓW5
36Mikoś Wojciech1992Otwock4
37Szablewski Marek1988Pruszków4
38Rozwadowski Marek19684
39Piekarski Jacek1966Kiedy zakwitnie agawa ?4
40Kiślak Jacek1977Laski4
41Bibik Piotr1987Piastów3
42Dobrzyński Paweł1967Borzęcin Duży3
43Mikoś Roman1966Otwock3
44Szuplewski Grzegorz1961Piastów3
45Adamczyk Jacek1972Latchorzew3
46Kępczyński Janusz19493
47Jankiewicz Tomek1978Piastów3
48Kornicki Zbigniew1946Pruszków3
49Piguła Krzysztof1962ŁÓDŹ3
50Radziwiłł Krzysztof19583

KATEGORIA U16 DZIEWCZYNKI

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur.Punkty GP
1Galińska ElizaUKS FILIPIDES Teresin2006100
2Szatkowska OliwiaHarcbiegacze200580
3Lutomirska AsiaAZS AWF Warszawa201060
4Sopeła MajaWarszawa200450
5Marzoch ZofiaAZS AWF Warszawa200345
6Szatkowska JuliaHarcbiegacze200540
7Szafraniec BlankaRozbiegany Piastów200936
8Przybylak NataliaRozbiegany Piastów200932
9Kozłowska EmiliaPiastów200729
10Kozłowska KlaraPruszków200926
11Zglinicka KlaudiaSP3201224
12Pilarska MajaRozbiegany Piastów201122

KATEGORIA U16 CHŁOPCY

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur.Punkty GP
1Markowski Kacper2003Rozbiegany Piastów100
2Zyśk Antoni2018Znicz pruszków80
3Kołecki Karol2005SP Kamion60
4Wałdykowski Maciej2007SP 350
5Witkowski Mateusz2004Kamion Poduchowny45
6Perzyna Kacper2005Warszawa-Ursus40
7Dobrzyński Jakub2004Borzęcin Duży36
8Szafraniec Ksawier2008Rozbiegany Piastów32
9Szustak Kacper2007sp Rusiec29
10Fandrejewski Piotr2007Piastów26
11Matyszczak Dominik2002KENKO24
12Radoński Antoni2008Rozbiegany Piastów22
13Przybylak Bartosz2010Rozbiegany Piastów20
14Wojdak Dominik18
15Markowski Oskar2008Rozbiegany Piastów16
16Andrzejewski Julian2007Warszawa15
17Kozłowski Karol2010Piastów14
18Szuplewski Łukasz2010SP3 Piastów13
19Pilarski Paweł2007Rozbiegany Piastów12
20Szuplewski Kacper2013P3 Piastów11