GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH 2021 – KLASYFIKACJA PO 5 BIEGACH

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy klasyfikację generalną po 5 biegach w kategoriach Open. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Wszelkie reklamacje odnośnie punktacji i kolejności w klasyfikacji przyjmujemy do 4.11.2021

 

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwisko ImięRocznikKlub/MiastoBieg Mazurka DąbrowskiegoBieg Bitwy WarszawskiejBieg SolidarnościBieg Obrońców OjczyznyBieg Pamięci Powstaniczej WarszawySuma        
1Brogowicz StępniewskaAgnieszka1977Grójec10010060100100460
2ŚlusarczykAnna1981Parkrun Pruszków4550408060275
3RędzińskaMałgorzata1981Piastów (Rozbiegany Piastów)5060456050265
4Pietras Jolanta 1973Piastów 3245364540198
5WojdakAnna1973Piastów805050180
6GrygierczykAnna1976Pruszków8080160
7TomaszewskaKrystyna1958parkrun Pruszków2926323636159
8HryniewickaMonika1984Rozbiegany Piastów404040120
9ŁypMonika1984Rozbiegany Piastów / Piastów6045105
10GardynaJoanna1999100100
11Bąk Agnieszka8080
12MarkowskaDorota1977Rozbiegany Piastów2424161478
13BitowtWeronika2001Piastów203218701 January 1970
14LesiewiczRenata1973Piastów323264
15MazurekMonika1977Piastów292958
16Abramczyk Joanna 1976Pruszków 292655
17Koronkiewicz Małgorzata 1964Piastów 16102955
18MikośTeresa1963Otwock15142655
19ZielińskaKlaudia1993Piastów16132453
20SznejfusBeata1980Rozbiegany Piastów10182452
21Matyjasek Agata 1975Rozbiegany Piastów 262450
22PrzybylakWanda1955Rozbiegany Piastów11152248
23Paszko-KowalskaDorota1975SP 3 202646
24PlasotaEwa1982Pruszków 13102245
25BabulaBeata1984Pruszków222244
26ZielińskaRenata1957Rozbiegany Piastów1012101244
27ŚciubaMagdalena1984Ursus222042
28KaczmarekIzabela1990parkrun Pruszków3636
29WagnerJolanta1966Biegaj z Ursusem3636
30BłuśUrszula1978Warszawa-Ursus10141034
31PietrzykAnna1977Piastów181533
32MielniczekMagdalena3232
33GralaDominika1982Warszawa102030
34SzmytBarbara1986Klub InO STOWARZYSZE Warszawa2929
35LuberskaDorota1960Rozbiegany Piastów151025
36KornickaAneta1946PRUSZKÓW101121
37FurtakKrystyna1983Warszawa1818
38PilarskaKatarzyna1984Rozbiegany Piastów 1616
39RozińskaKrystyna1970Warszawa1414
40SierżputowskaEwa1966Warszawa1313
41ZielinskaSylwia1977Piastow1313
42KurkowskaMonika1976Rozbiegany Piastów1212
460Żywek Teresa1947Warszawa1212
44OgończykDonata1991Serock1111
45DziepakOlga1992Mrokowska WOLA na BIEGANIE / Wola Mrokowska1010
46MalanowskaAnna1986Warszawa1010
47SłowińskaKarolina1982Pruszków1010
48SzwacińskaAleksandra1990Rozbiegany Piastów1010
49TabędzkaAnna1983Piastów1010

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwisko ImięRocznikKlub/MiastoBieg Mazurka DąbrowskiegoBieg Bitwy WarszawskiejBieg SolidarnościBieg Obrońców OjczyznyBieg Pamięci Powstańczej Warszawy Suma       
1PrzewoźnyDariusz1983Pruszków100100200
2RozińskiArkadiusz1969Warszawa458040165
3PajdoszArkadiusz1986Wprunning Pruszków10060160
4Kiljańczyk Dominik2000Tarczyn40504524159
5Murawski Tomasz 1988Biegaj z Ursusem 604045145
6MirkiewiczAndrzej1955parkrun Pruszków2029262620121
7AdamczykMarcin1977Biegaj z Ursusem / Pawko Runner Team326016108
8PawskiWawrzyniec1984KS AZS AWF KRAKÓW MASTERS100100
9Szymaniak Kamil 1990K(r)opka Team/Pełch100100
10PokropekKacper2004Piastów504595
11BabulaJarosław1983Pruszków29293290
12RejnusMichał1985UKS Hyosai1432182286
13ŁobejkoWiesław1968Legionowo453681
14Nitecki Krzysztof1979Ursus8080
15NowickiBartosz1984Rozbiegany Piastów 8080
16TkachenkoVolodymyr1989Pruszkow8080
17StachowiczMarcin80801 January 1970
18JurczykŁukasz1985parkrun Pruszków10221418641 January 1970
19BorucińskiJerzy1977parkrun Pruszków10181220601 January 1970
20ObidzińskiMichał1988Piastów60601 January 1970
21DąbrowskiŁukasz 1982Dąbki Family Team6060
22SękTomasz1983Piastów 322658
23BitowtKrzysztof1970Piastów51610161057
24SprengelPiotr1989UKS MTE Milanówek/WSEwS154055
25JankiewiczPatryk1983Piastów2429531 January 1970
26SmolińskiLeszek1987Piastów50501 January 1970
27RamaGrzegorz1980Piastów2624501 January 1970
28FalandyszDamian1987WPRunning Pruszków50501 January 1970
29DrzewieckiDamian5050
30KarolakRafał 1978Stomilex15151444
31WojasTadeusz1952Piastów514131042
32WałdykowskiMarcin1977Piastów5101010540
33FalandyszJanusz4040
34PotorokaVitalii1996Piastów261339
35FokTomasz1986K(r)opka Team / Warszawa162238
36WeremkoGrzegorz1988Piastów3636
37Nowocien Jacek1959Podkowa Leśna 3636
38CzernichKamil1986Rozbiegane Michałowice3636
39UcinekŁukasz 1988Stomilex11131236
40DulibanTomasz3636
41WiśniewskiJanusz1952Pruszków101010535
42BłuśMarcin1978Warszawa -Ursus210101032
43MikośRobert1997Otwock122032
44Gałązka Tomasz3232
45WrońskiKrzysztof1975Piastów10101030
46StachurskiArek2929
47HoloborodkoKostiantyn1986Ukraine Charków151227
48MikośWojciech1992Otwock101626
49ParczewskiTadeusz1949Pruszków5101126
50PiekarczykMichał2003Brwinów2424
51López DomenechFrancisco1991parkrun Pruszków2424
52GrochowskiAndrzej1973Piastów131023
53KosińskiRafał1983Ożarów Mazowiecki2222
54MączyńskiMariusz2222
55WilczekRadosław1988Pruszków111021
56BartońWojciech1979Piastów111021
57KępczyńskiJanusz1949Ożarów Mazowiecki0105520
58MaciakAndrzej1974Rozbiegany Piastów 2020
59StachowiczDamian1991Piastów101020
60WojdakPiotr1965Stomilex510520
61TabędzkiBartek1984Piastów21820
62TkaczukKrystian1959Piastów1818
63KozakowBorys1944Warszawa210517
64PiotrowskiDariusz1965Piastów210517
65ZielińskiMaciej1988Piastów251017
66ZającSławomir1961Stomilex51015
67NoworytaJacek1942Warszawa10515
68Chrobot Piotr 1976Stomilex 51015
69JaworskiJarosław1982Piastów51015
70PiekarskiJacek1966Kiedy zakwitnie agawa ?51015
71TymendorfMichał1988Stomilex/Brwinów10515
72WyrostekPrzemysław 1983Stomilex55515
73DzitkowskiJakub1515
74DziepakPiotr1980Mrokowska WOLA na BIEGANIE / Wola Mrokowska21214
75WalukTadeusz1974Warszawa1414
76PlasotaMarcin1981Pruszków1313
77GąseckiMarcin1111
78BrzostekArtur1984parkrun Pruszków1010
79GrzegorskiMarcin1994Piastów1010
80IdzikowskiGrzegorz1964parkrun Pruszków1010
81KaczorekAndrzej1992Piastów1010
82ZyraTomasz1981Rozbiegany Piastów 1010
83Koronkiewicz Karol 1964TriFriends.pl1010
84ŚciubaRobert1982Ursus1010
85GiebułtowiczMarcin1979Piastów1010
86GórskiMarcin1010
87ZgutkaJacek1010
88KraskaSławomir1010
89ŻywieńMarek1010
90ŚwiśCyprian1010
91KornickiZbigniew1946Pruszków257
92MikośRoman1966Otwock257
93BąkJacek1964Warszawa55
94GutkowskiJanusz1973Warszawa55
95KrukRafał1975Piastów55
96RozwadowskiPaweł1968Brwinów55
97BrzozowskiPaweł1984OSP Piastów55
98AdamczykJacek1972Agencja Pressing55
99PiekarskiJacek55
100BajorekJacek1975Wyszków22
101NaskrętMariusz1975Warszawa22