GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG CHRZTU POLSKI – WYNIKI

BIEG CHRZTU POLSKI– 966m – 14.04.2019

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy wyniki BIEGU CHRZTU POLSKI. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1PiotrowskaEmilia100
2Brogowicz StępniewskaAgnieszka80
3ŚlusarczykAnna60
4KacprzakDagmara50
5FandrejewskaBarbara45
6WojtanowskaAnita40
7SzydlikIlona36
8Lesiewicz Renata 32
9Pietrzyk Anna29
10Kowalska-PaszkoDorota26
11ŁypMonika24
12RadońskaKamila22
13TomczakEwa20
14HryniewickaMonika18
15KurkowskaMonika16
16ZglinickaMałgorzata15
17SosnowskaKatarzyna14
18ZawiślakMaja13
19MazurekMonika12
20KwiatkowskaMałgorzata11
21RusakBeata10
22BłuśUrszula10
23CiemińskaRenata10
24GryżewskaMonika10
25MikośTeresa10
26LuberskaDorota10
27WojdakAnna10
28Koronkiewicz Małgorzata 10
29Leśniewska Jolanta10
30WałdykowskaCecylia10
31ZielińskaRenata5
32KujawskaAgnieszka5
33WolańczukMarzena5
34Zielińska CiemięsIrena5
35KapustaSylwia5

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1KobiałkaKonrad100
2Czajka Aleksander80
3GołekPaweł60
4Glapiński Igor50
5TomczakMarcin45
6JurczyszynKrystian 40
7PajdoszArkadiusz36
8HoloborodkoKostiantyn32
9MularczykPiotr29
10SarzałaDariusz26
11ChmieleckiTomasz24
12RejnusMichał22
13RamaGrzegorz20
14JądrzykPiotr18
15BitowtKrzysztof16
16PerzynaRafał15
17MikośRobert14
18BłuśMarcin13
19PaziewskiAndrzej12
20KacprzakAdam11
21WrońskiKrzysztof10
22ParczewskiTadeusz10
23CiemińskiTomasz10
24MikośWojciech10
25WałdykowskiMarcin10
26Piotrowski Michał10
27Łabędź Tomasz10
28TwardochTomasz10
29AdamczykJacek10
30JankiewiczTomasz10
31Kowalski - PaszkoSebastian5
32ZglinickiMarcin5
33RybickiPawel5
34SzuplewskiGrzegorz5
35GołekDariusz5
36MarkowskiMarcin5
37ŁypGrzegorz5
38MikośRoman5
39MateckiMariusz 5
40KornickiZbigniew5

U16 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1PanasiukJustyna100
2MalkhasyanAngelika80
3SzatkowskaJulia60
4SzatkowskaOliwia50
5DrosioZuzia45
6WięcławLena40
7GorzkowskaWiktoria36
8Kapusta Zuzia32
9DobekMichasia29

U16 CHŁOPCY

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
1Markowski Kacper100
2BielecKacper80
3LuberskiJan60
4PerzynaKacper50
5JaworskiMateusz45
6GóreckiWiktor40
7GładkiTomasz36
8PietrzykSebastian 32

U12 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1BłuśHanna100
2LutomirskaAsia80
3DudekAleksandra60
4GrazkaGabriela50
5KozłowskaEmilia45
6JaworskaNatalia40
7BłuśHelena36
8GryżewskaJulia32
9Zagórska Antonina29
10Piotrowska Zuzanna26
11ŚlusarczykNatalia24
12ŁuczyńskaMarysia22
13DziedzińskaKornelia20
14MiernikAmelia18
15MazurekMaja16
16Kowalska-PaszkoJulia15
17HoloborodkoMaryna14
18KozonAlicja13
19KuszJulia12
20WięcławEmilia11
21ŁypZofia10
22GrazkaZuzanna10
23MazurekAntonina10
24ŚlusarczykAmelia10
25TrętowskaAnna10
26ZglinickaWiktoria10
27SzczepaniakJulia10
28KapustaPatrycja10
29KurkowskaKarolina10
30RadońskaAlicja10
31ZglinickaKlaudia5
32Malinowska Emilia5
33WałdykowskaMarcelina5
34Dobrowolska Weronika 5
35JutkiewiczZuzanna5
36MateckaKamila5
37ŁypJoanna5
38JędrasikJulia5
39PiotrowskaBarbara5
40SkwarekWiktoria5
41SkwarekZofia2
42PilarskaMaja2

U12 CHŁOPCY

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1WałdykowskiMaciej100
2BuczkowskiKacper80
3Kowalski-PaszkoMarcel60
4WrońskiTomasz50
5SumińskiSebastian45
6ŁuczyńskiCyryl40
7BitowtŁukasz36
8FandrejewskiPiotr32
9RamaStanisław29
10PerzynaWojtek26
11CiemińskiRobert24
12RamaMaciej22
13MarkowskiKacper20
14DobrowolskiTomasz18
15KozłowskiKarol16
16WojdakDominik15
17WałdykowskiMichał14
18KuszJakub13
19WojtanowskiWojtek12
20DudekMateusz11
21SzuplewskiŁukasz10
22RadońskiAntoni10
23SahinMetehan Aleks10
24SzuplewskiKacper10
25JutkiewiczMiłosz 10
26Zawadzki Franciszek 10
27PilarskiPaweł10