GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO – WYNIKI

BIEG POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO – 1945m – 31.03.2019

Szanowni Państwo. Poniżej zamieszczamy wyniki BIEGU POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

OPEN KOBIETY

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1KwiatkowskaRenata100
2Brogowicz StępniewskaAgnieszka80
3ŚlusarczykAnna60
4BorządekAleksandra50
5MazurkiewiczIlona45
6FandrejewskaBarbara40
7KacprzakDagmara36
8WojtanowskaAnita32
9PietrasJolanta29
10Lesiewicz Renata 26
11SzulcKlaudia24
12SzfraniecAleksandra22
13Kowalska -PaszkoDorota20
14ŁypMonika18
15SzydlikIlona16
16PietrzykAnna15
17HryniewickaMonika14
18RadońskaKamila13
19Dobrzyńska Lidia 12
20SosnowskaKatarzyna11
21SosnowskaMagdalena10
22KatanaKatarzyna10
23MikośTeresa10
24Sawicka Edyta10
25ZawiślakMaja10
26KwiatkowskaMałgorzata10
27RusakBeata 10
28MazurekMonika10
29WrońskaMagdalena10
30Koronkiewicz Małgorzata 10
31GryżewskaMonika5
32LuberskaDorota5
33KosińskaBlanka5
34SiaraSylwia5
35MaciorowskaAnna5
36Spisacka-KraciukAgnieszka5
37PrzybylakWanda5
38KurkowskaMonika5
39PilarskaKatarzyna5
40Pietkiewicz Dominika5
41GromadaAngelika2
42LeśniewskaJolanta2
43NowakowskaKarolina 2
44KorkoszMirosława2
45ZielińskaRenata2
46KujawskaAgnieszka2
47Zielińska CiemięsIrena2

OPEN MĘŻCZYŹNI

MiejsceNazwiskoImięPunkty
1GlapińskiIgor100
2PajdoszArkadiusz80
3SprengelPiotr60
4Tomczak Marcin 50
5CzajkaAleksander45
6SarzałaBartłomiej40
7SarzałaDariusz36
8IdzikowskiGrzegorz32
9GardynaWaldemar29
10MularczykPiotr26
11HoloborodkoKostiantyn24
12MikośRobert22
13RejnusMichał20
14PerzynaRafał18
15ŻywieńMarek16
16BitowtKrzysztof15
17ChmieleckiTomasz14
18Rama Grzegorz13
19GrazkaKonrad12
20BłuśMarcin11
21WojdakPiotr10
22KacprzakAdam10
23JądrzykPiotr10
24MatusiakJakub10
25WałdykowskiMarcin10
26Niewiński Krzysztof10
27ZielińskiMaciej10
28DomańskiMaciej10
29NowickiBartosz10
30Mikoś Wojciech10
31ChojnowskiRobert5
32CzarnockiKrzysztof5
33KozakowBorys5
34TwardochTomasz5
35MadejRobert5
36MikośRoman5
37AdamczykJacek5
38NowakowskiRafał5
39ŚwierczyńskiŁukszasz5
40RybickiPawel5
41Miszczyński Artur 2
42SzuplewskiGrzegorz2
43AdamczykFilip2
44JurczakRadosław2
45JankiewiczTomasz2
46PawlikKarol2
47BryckiGrzegorz2
48JaworskiJarosław2
49RosaKamil2
50BotwinaLeszek2
51KuranWłodzimierz2

U16 DZIEWCZĘTA

Miejsce NazwiskoImięPunkty
1PanasiukJustyna100
2SzatkowskaOliwia80
3SzatkowskaJulia60
4Malkhasyan Angelika50
5DrosioZuzanna45
6JarczewskaSandra40
7KurkowskaZuzanna36
8JanickaAleksandra 32
9SzczepaniakAnna29

U16 CHŁOPCY

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
1MarkowskiKacper100
2Luberski Jan80
3BielecKacper60
4PerzynaKacper50
5KaniewskiPiotr45
6JaworskiMateusz40
7BigdaMateusz36
8NowakowskiKarol32
9Pietrzyk Sebastian 29

U12 DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
1MilewskaZofia100
2BłuśHanna80
3DudekAleksandra60
4LutomirskaAsia50
5Jaworska Natalia45
6GrazkaGabriela40
7ŚlusarczykNatalia36
8ŁuczyńskaMarysia32
9ŚlusarczykAmelia29
10Kowalska - PaszkoJulia26
11KosińskaNatalka24
12DziedzińskaKornelia22
13OparaMaja20
14ŁypZofia18
15BłuśHelena16
16KozonAlicja15
17RadońskaAlicja14
18ZglinickaWiktoria13
19GrazkaZuzanna12
20ZglinickaKlaudia11
21MadejHanna10
22DobrowolskaWeronika10
23SkwarekZofia10
24NikoniukNikola10
25GmyrekWiktoria10
26TrętowskaAnna10
27MadejBogusława10
28KaniewskaAnna10
29SkwarekWiktoria10
30KurkowskaKarolina10
31PilarskaMaja5

U12 CHŁOPCY

MiejsceNazwisko i imię Punkty
1BuczkowskiKacper100
2WałdykowskiMaciej80
3ŁuczyńskiCyryl 60
4Kowalski - PaszkoMarcel50
5BuczkowskiFilip45
6SzustakKacper40
7SzlagaMateusz36
8PiekarniakJan32
9AdamczykJakub29
10Sumiński Sebastian26
11SzczepańskiAdrian24
12RamaStanisław22
13CiemińskiRobert20
14GajewiczIgnacy18
15FandrejewskiPiotr16
16RamaMaciej15
17SosnowskiKrzyś14
18WojdakDominik13
19CiecieraJakub12
20NowakowskiAdam11
21KosińskiDariusz10
22DobrowolskiTomasz10
23SosnowskiBartek10
24WałdykowskiMichał10
25RadońskiAntoni10
26KuszJakub10
27NowakowskiKuba10
28AdamczykMichał 10
29RylskiAdam10
30KozłowskiKarol10
31SzuplewskiŁukasz5
32LewandowskiKarol5
33SzuplewskiKacper5
34PilarskiPaweł5
35ŁuczyńskiMaksymilian5