GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – WYNIKI Biegu Solidarności

Bieg Solidarności – 1 980m – 2 września

 

KATEGORIA OPEN KOBIETY

Poz.Nazwisko i imięRok ur.KlubPunkty GP
1Szewczykowska Anna1980Team360Stopni100
2Szafrańska Aleksandra1992Rozbiegany Piastów80
3Kaczmarek Izabela1990parkrun Pruszków60
4Dziewulska Henryka1965Rozbiegany Piastów50
5Łyp Monika1984Rozbiegany Piastów45
6Pietras Jolanta1973Piastów40
7Bitowt Weronika2001Piastów36
8Turek Marzena1976Rozbiegany Piastów32
9Szulc Klaudia1993Złotokłos29
10Szafraniec Aleksandra1980Rozbiegany Piastów26
11Krawczyńska Tina1976Rozbiegany Piastów24
12Markowska Dorota1977ROZBIEGANY PIASTÓW22
13Eysymont Anna1990Chór Kameralny Powidoki20
14Bartnik Dorota1980Piastów18
15Maciorowska Anna1985Rozbiegany Piastów16
16Glowacka Lidia1974Rozbiegany piastow15
17Mikoś Teresa1963Otwock14
18Pilarska Katarzyna1984Rozbiegany Piastów13
19Dobrzyńska Lidia0012
20Radońska Kamila1979Rozbiegany Piastów11
21Sznejfus Beata1980Rozbiegany Piastów10
22Przybylak Wanda1955Rozbiegany Piastów10
23Perzyna Ewa1979Warszawa-Ursus10
24Kornicka Aneta1974Pruszków10
25Kujawska Agnieszka1962Rozbiegany Piastów10
26Zielińska Renata1957Piastów10

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI

 Nazwisko i imięRok ur.Klub/MiastoPKT_GP
1Krochmal Paweł1993Rozbiegany Piastów100
2Pawski Wawrzyniec1984Olaf Woźniak Team80
3Kobiałka Konrad1978Pgb/Rkathletics/NaprzódMłociny60
4Drzewiecki Damian1986Piastów50
5Pajdosz Arkadiusz1986Sp3 Piastów/LO Piastów45
6Piątkowski Piotr1995Kondycja40
7Buczyński Rafał1978Adidas Runners Warsaw36
8Wichniak Paweł1976T-Mobile Running Team32
9Orzoł Sławomir1982Rozbiegany Piastów29
10Mikoś Robert1997Otwock26
11Zyra Tomasz1981Rozbiegany Piastów24
12Miszkowski Stanisław2000Piastów22
13Miszkowski Radosław1971Piastów20
14López Domenech Francisco1991parkrun Pruszków18
15Holoborodko Kostiantyn1986Ukraina16
16nieznany - nr 31 0015
17Babikowski Daniel2001Chór Kameralny Powidoki14
18Nowakowski Rafał1972Rozbiegany Piastów13
19Bitowt Krzysztof1970Piastów12
20Żywień Marek1966Warszawa11
21Brzozowski Jan1997Harcbiegacze10
22Chmielecki Tomasz1979Piastów10
23Łaba Piotr1974ASzWoj10
24Parczewski Tadeusz1949parkrun Pruszkow10
25Dziepak Piotr19801BLTr10
26Brzozowski Paweł1984OSP Piastów10
27Mularczyk Mateusz1991Chór Kameralny Powidoki10
28Izdebski Szymon1982Piastów10
29Wałdykowski Marcin1977Piastów10
30Mikoś Wojciech1992Otwock10
31Łyjak Marek1977Pruszków5
32Zieliński Maciej1998Piastów5
33Rozwadowski Paweł1968Brwinów5
34Mikoś Roman1966Otwock5
35Dobrzyński Paweł1967Borzęcin Duży5
36Szuplewski Grzegorz1961MOSiR Piastów5
37Kępczyński Janusz1949Ożarów5
38Wiśniewski Janusz1952parkrun Pruszków/WPRunning5
39Jankiewicz Tomasz1978Pierwsi z ostatnich5
40Adamczyk Jacek1972Latchorzew5
41Kuć Patryk1996Piastów3
42Perzyna Rafał1982Warszawa-Ursus3
43Kornicki Zbigniew1946Pruszków3
44PiguŁa Krzysztof1962ŁÓDŹ3
45Kuran Włodzimierz1947Piastów3
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56

KATEGORIA U16 DZIEWCZYNKI

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur.Punkty GP
1Galińska ElizaUKS FILIPIDES Teresin2006100
2Szatkowska OliwiaSP nr.1200580
3Lutomirska AsiaAZS AWF Warszawa201060
4Szatkowska JuliaSP nr. 1200550
5Kozłowska EmiliaPiastów200745
6Sopeła MajaWarszawa200440
7Jaworska OliwiaSp1200536
8Sopeła HaniaWarszawa200632
9Sznejfus KlaudiaPruszków200729
10Jaworska NataliaPiastovia200826
11Bednarczyk WiktoriaPiastów200824
12Szafraniec BlankaRozbiegany Piastów200922
13Weryńska SylwiaPruszków200520
14Bogusiewicz OliwiaRozbiegany Piastów200618
15Pęczek MałgorzataPruszków200816
16Bartnik HelenaPiastów201115
17Łyp ZofiaRozbiegany Piastów201114
18Zglinicka WiktoriaSP3 Piastów200713
19Holoborodko MarynaSP3 Piastów200812
20Szczepaniak JuliaSP3 Piastów200811
21Skwarek ZofiaRozbiegany Piastów201010
22Izdebska MagdaRozbiegany Piastów200610
23Zglinicka KlaudiaSP3 Piastów201210
24Bartnik BarbaraPiastów200810
25Matecka KamilaReguły201210
26Regulska GabrysiaPiastów200810
27RadoŃska AlicjaRozbiegany Piastów201110
28Pilarska MajaRozbiegany Piastów201110
29Jaworska MajaPiastovia201210
30Gmerek WiktoriaPiastów200710
31Skwarek WiktoriaRozbiegany Piastów20075
32Łyp JoannaRozbiegany Piastów20135

KATEGORIA U16 CHŁOPCY

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur. 
1Markowski Kacper2003ROZBIEGANY PIASTÓW100
2Kołecki Karol2005SP Kamion80
3Zyśk Antoni2003Znicz pruszków60
4Wałdykowski Maciej2007Piastów50
5Wroński Tomek2009pastów45
6Szafraniec Ksawier2008Rozbiegany Piastów40
7Dobrzyński Jakub2004Borzęcin Duży36
8Szustak Kacper2007sp Rusiec32
9Perzyna Wojtek2009Warszawa-Ursus29
10Izdebski Maksymilian2008Piastów26
11Wałdykowski Michał2010Piastów24
12RadoŃski Antoni2008Rozbiegany Piastów22
13Majer Jakub2009Pruszków20
14Karczewski Rafał2011PRUSZKÓW18
15Markowski Oskar2008ROZBIEGANY PIASTÓW16
16Kozłowski Karol2010Piastów15
17Szuplewski Łukasz2010SP3Piastów14
18Regulski Oskar2007Piastów13
19Grzymajło Dominik2012Pruszkow12
20Zyra Aleksander2013Rozbiegany Piastów11
21Jaworski Mateusz2004Sp110
22Adamczyk Michał2011Rozbiegany Piastów10
23Pilarski Paweł2007Rozbiegany Piastów10
24Waldoń Mateusz2007Rozbiegany Piastów10
25Szuplewski Kacper2013P3 Piastów10