GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – WYNIKI Biegu Bitwy Warszawskiej 1920

Bieg Bitwy Warszawskiej 1920 – 1 920m – 12 sierpnia

 

KATEGORIA OPEN KOBIETY

Poz.Nazwisko i imięRok ur.KlubPunkty GP
1Ślusarczyk Katarzyna1989OK!Sport100
2Szewczykowska Anna1980Team360Stopni80
3Gajda Sylwana1999Warszawa60
4Macuba Edyta1990Kuźnia Triathlonu50
5Bąk Agata1984Bushido Centrum45
6Szymanek Anna1980RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINY40
7Gańska-Karamon Monika1973Biegam36
8Borządek Aleksandra2000Legia Run Club32
9Kaczmarek Izabela1990parkrun Pruszków29
10Grabarczyk Ilona1981Leszno26
11Dziewulska Henryka1965Rozbiegany Piastów24
12Wagner Jolanta1966Warszawa22
13Urban Sylwia1984Night Runners20
14Szulc Klaudia1993Złotokłos18
15Smoczyńska Sylwia1975Pruszków16
16Markowska Dorota1977ROZBIEGANY PIASTÓW15
17Maciorowska Anna1985Rozbiegany Piastów14
18Kalbarczyk Izabella1980Adidas runners warsaw13
19Tomczak Ewa1982Koci pazur12
20Bibik Piotr1987Pruszków11
21Sierecka Dorota1980Team ZabieganeDni // wkurw_team10
22Pilarska Katarzyna1984Rozbiegany Piastów10
23 009
24Matyjasek Agata1975Piastów9
25Mroczek Magdalena1978Warszawa8
26Dobrzyńska Lidia1976Rozbiegany Piastów8
27Radońska Kamila1979Rozbiegany Piastów7
28Mikoś Teresa1963Otwock7
29Przybylak Wanda1955Rozbiegany Piastów6
30Janiec Katarzyna1990PKS Piastovia Piastów6
31Barszczewska Marta1987Warszawa5
32Reisch Bożena1962Biegam dla Maćka5
33Wilczyńska Małgorzata1977Warszawa5
34Kornicka Aneta1974Pruszków5
35Zielińska Renata1957Piastów5
36Kujawska Agnieszka1962Rozbiegany Piastów4

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI

 Nazwisko i imięRok ur.Klub/MiastoPKT_GP
1Krochmal Paweł1993Rozbiegany Piastów100
2Kobiałka Konrad1978RkAthletics/Pgb/NaprzodMłociny80
3Pawski Wawrzyniec1984Olaf Woźniak Team60
4Drzewiecki Damian1986Piastów50
5Tomczak Marcin1980Koci pazur45
6Buczyński Rafał1978Adidas Runners Warsaw40
7Siejka Mariusz1977KONDYCJA36
8Łukasiak Adam1985Adidas Runners Warsaw32
9Wichniak Paweł1976T-mobile running team29
10Jakóbczyk Ireneusz1984KS WOLNI26
11Sarzała Dariusz1959AKS Polonia Warszawa24
12Zyra Tomasz1981Rozbiegany Piastów22
13Mikoś Robert1997Otwock20
14Sarzała Bartłomiej1993AKS Polonia Warszawa18
15Olejnik Tomasz1973RUN Oley16
16Magnuski Bartłomiej1986Pruszków15
17Jurczyk Łukasz1985Parkrun Pruszków14
18Ksyna Bogusław1956OSP Kamion g, Mlodzieszyn13
19Gardyna Waldemar1966Piastów12
20Królczyński Maciej1980KS. Wolni11
21Zbrowski Michał1982Biegnę, żeby Bartek mógł biegać10
22Aksamit Rafał1981Warszawa10
23Skoczylas Paweł1983Piastów9
24Roguski Daniel1998Pruszków9
25Brzozowski Paweł1984OSP Piastów8
26Parczewski Tadeusz1949parkrun Pruszkow8
27Marek Roman1962IPN7
28Osowski Krzysztof1981KS WOLNI7
29Dziepak Piotr19801 BLTr6
30Świstak Piotr1984Warszawa6
31Gaudyn Marcin1984Night Runners5
32Vuco Ivo1977UNESCO MARATHON BROTHERS5
33Wojdak Piotr1965Piastów5
34Sienkieicz Robert1964Naprzód Młociny5
35Zbrzeźniak Igor1995Raszyn5
36Chmielecki Tomasz1979Piastów4
37Jaros Arkadiusz1961Brwinów4
38Wałdykowski Marcin1977Piastów4
39Sierecki Zbigniew1977Piękni i Bestie4
40Krusiński Mariusz1976Piastów4
41Zieliński Maciej1988Piastów3
42Mikoś Wojciech1992Otwock3
43Mikoś Roman1966Otwock3
44Kozakow Borys1944Były zawodnik WKS Lotnik i WKS Legia3
45Bibik Piotr1987Pruszków3
46Łyjak Marek1977Pruszków3
47Harding Simon1965Piastów3
48Szuplewski Grzegorz1961MOSiR Piastów3
49Zbrowski Dariusz1959Biegnę, żeby Bartek mógł biegać3
50Kępczyński Janusz1949Ożarów3
51Jankiewicz Tomasz1978Pierwsi z ostatnich2
52Wiśniewski Janusz1952WPRunning/parkrun Pruszków2
53Kuć Patryk1996Piastów2
54Reisch Maciej1997Biegam dla Maćka2
55Reisch Janusz1956Biegam dla Maćka2
56Kornicki Zbigniew1946Pruszków2

KATEGORIA U16 DZIEWCZYNKI

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur.Punkty GP
1Sabała MałgorzataPiastów2004100
2Szatkowska OliwiaHarcbiegacze200580
3Szatkowska JuliaHarcbiegacze200560
4Domańska AleksandraPKS Piastów Piastovia200550
5Kowalczyk OliwiaPKS Piastovia Piastów200445
6Lutomirska AsiaAZS AWF Warszawa201040
7Szklarz OliwiaPKS Piastovia Piastów200436
8Jaworska NataliaPiastovia200832
9Krawczyk SandraPiastovia Piastów200629
10Przybylak NataliaRozbiegany Piastów200926
11Skwarek ZofiaRozbiegany Piastów201024
12Zglinicka KlaudiaSP3201222
13Lewandowska JoannaWarszawa Bemowo200420
14Radońska AlicjaRozbiegany Piastów201118
15Matecka KamilaReguły201216
16Skwarek WiktoriaRozbiegany Piastów200715
17Pilarska MajaRozbiegany Piastów201114
18Holoborodko MarynaSP3200813
19Zglinicka WiktoriaSP3200712
20Szczepaniak JuliaSP3200811

KATEGORIA U16 CHŁOPCY

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur. 
1Kołecki Karol2005SP KAMION100
2Wałdykowski Maciej2007Piastów80
3Olejnik Mikołaj2007RUN Oley60
4Piasecki Artur2003Pruszków50
5Szklarz Aleksander2007MKS Znicz Pruszków45
6Witkowski Mateusz2004Kamion Poduchowny40
7Mirosz Kamil2002Sp336
8Jaworski Mateusz2004Sp132
9Olejnik Filip2010RUN Oley29
10Łuczyński Cyryl2007Piastów26
11Świstak Szymon2011Warszawa24
12Sobótka Jakub2005Granica22
13Przybylak Bartosz2010Rozbiegany Piastów20
14Zieliński Damian2005Granica18
15Wojdak Dominik2011016
16Markowski Oskar2008ROZBIEGANY PIASTÓW15
17Radoński Antoni2008Rozbiegany Piastów14
18Zyra Aleksander2013Rozbiegany Piastów13
19Adamczyk Michał2011Rozbiegany Piastów12
20Pilarski Paweł2007Rozbiegany Piastów11
21Szuplewski Łukasz2010SP3 Piastów11
22Grzymajło Dominik2012Pruszków10
23Szuplewski Kacper2013P3 Piastów10