GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – WYNIKI BIEGU KONSTYTUCJI 3 MAJA

Bieg Konstytucji 3 Maja – 1 791m – 2 maja

 

KATEGORIA OPEN KOBIETY

Poz.Nazwisko i imięRok ur.KlubPunkty GP
1Szewczykowska Anna1980TEAM360stopni100
2Sobieraj Aneta1985UKS MTE Milanówek80
3Gajda Sylwana1999Warszawa60
4Strobin Monika1981Biegaj z Ursusem50
5Szafrańska Aleksandra1992Rozbiegany Piastów45
6Brogowicz Stępniewska Agnieszka1977Grójec40
7Turek Marzena1976Rozbiegany Piastów36
8Pietras Jola1973Piastów32
9Wagner Jolanta1966Warszawa29
10Markowska Dorota1977ROZBIEGANY PIASTÓW26
11Bitowt Weronika2001Piastów24
12Sas Aldona1961Rozbiegany Piastów22
13Kalwarczyk Magdalena1978Piastów20
14Mikoś Teresa1963Otwock18
15Koronkiewicz Joanna1995Piastów16
16Koronkiewicz Małgorzata1964Piastów15
17Radońska Kamila1979Rozbiegany Piastów14
18Pilarska Katarzyna1984Rozbiegany Piastów13
19Dżuganowska Agnieszka1973ROZBIEGANY PIASTÓW12
20Iwańska-Zbojna Kamila1983Kiedyś Wygramy11
21Cieślak Anna1972Rozbiegany Piastów10
22Duda Karolina1980Rozbiegany Piastów10
23Safirowicz Natalia2000Pruszków9
24Safirowicz Katarzyna2000Pruszków9
25Przybylak Wanda1955Rozbiegany Piastów8
26Zyra Urszula1981Rozbiegany Piastów8
27Wilczyńska Małgorzata197707
28Kornicka Aneta1974Pruszków7
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI

 Nazwisko i imięRok ur.Klub/MiastoPKT_GP
1Kobiałka Konrad1978RkAthletics/Pgb/NaprzodMłociny100
2Falandysz Damian1987WPRunning80
3Stachowicz Marcin1985AZS SGH60
4Pajdosz Arkadiusz1986Sp3/LO Piastów50
5Drzewiecki Damian1986Piastów45
6Siwik Szymon2000LO im. A. Mickiewicza40
7Wichniak Paweł1976T-mobile running team36
8Buczyński Rafał1978Adidas Runners32
9Komorek Tomasz1992029
10Surmański Jacek1980Franka i Stasia26
11Orzoł Sławomir1982Rozbiegany Piastów24
12Wasilewski Bartosz2001Solidne Łokieto22
13Jurczyk Łukasz1985Pruszków20
14Mikoś Robert1997Otwock18
15Ksyna Boguslaw1956OSP Kamion g, Mlodzieszyn16
16Aksamit Rafał1981Warszawa15
17Gardyna Waldemar1966ALAAKA14
18Polak Piotr1964Pruszkow Biega13
19Perzyna Rafał1982Warszawa-Ursus12
20Nowakowski Rafał1972Rozbiegany Piastów11
21Bartoń Wojciech1979Piastów10
22Koronkiewicz Karol1964Piastów10
23Bitowt Krzysztof1970Piastów9
24Tykwiński Artur1978SP5 Piastów9
25Zbojna Mariusz1984Kiedyś Wygramy8
26Sawicki Dariusz1991Pruszków8
27Niewiński Krzysztof2001Piastów7
28Wiśniewski Janusz1952WPRunning/parkrun Pruszków7
29Dziepak Piotr19801BLTr6
30Krusiński Mariusz1976Piastów6
31Tymiński Mateusz199605
32Suwała Michał2001Piastów5
33Kuczkowski Jurek1956KB Ożarów Mazowiecki Biega5
34Radomski Seweryn0Piastów5
35Rodziewicz Hubert1998Harcbiegacze5
36Adamczyk Filip1983Piastów4
37Wałdykowski Marcin1977Piastów4
38Pietras Piotr1968Piastów4
39Zbrzeźniak Igor1995Raszyn4
40Jaros Arkadiusz1961TG SOKÓŁ BRWINÓW4
41Piekarski Jacek1966Kiedy zakwitnie agawa ?3
42Mikoś Wojciech1992Otwock3
43Dobrzyński Paweł1967Borzęcin Duży3
44Bibik Piotr1987Piastów3
45Mikoś Roman1966Otwock3
46Kępczyński Janusz194903
47López Domenech Francisco1991parkrun Pruszków3
48Zyra Tomasz1981Rozbiegany Piastów3
49Kornicki Zbigniew1946Pruszków3
50Zieliński Maciej1988Piastów3
51Kuran Włodzimierz1947Piastów2

KATEGORIA U16 DZIEWCZYNKI

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur.Punkty GP
1Galińska ElizaSP 9 Pruszków2006100
2Rocka NataliaWarszawa200780
3Jaroszuk AmeliaPiastów200360
4Szatkowska OliwiaSP nr. 1200550
5Szatkowska JuliaSP nr.1200545
6Sopeła MajaWarszawa200440
7Sidor Aleksandrasp5200236
8Drosio ZuzannaHarcbiegacze200532
9Kozłowska EmiliaPiastów200729
10Miksa Zuzanna200626
11Jaworska NataliaSp1200824
12Radońska AlicjaRozbiegany Piastów201122
13Jaworska OliwiaSp1 Piastów200520
14Zglinicka WiktoriaPiastów200718
15Dobrowolska Dominika200116
16Zglinicka KlaudiaPiastów201215
17nr74-braknazwiskanaliscie 14
18Goś EwaSp3 Piastów200313
19Skwarek WiktoriaRozbiegany Piastów200712
20Skwarek ZofiaRozbiegany Piastów201011
21Duda LenaPruszków200710
22Bartnicka Anna201010
23Bartnicka Katarzyna20119

KATEGORIA U16 CHŁOPCY

Poz.Nazwisko i imięKlubRok ur. 
1Markowski KacperROZBIEGANY PIASTÓW2003100
2Zyśk AntoniZnicz Pruszków200380
3Kołecki KarolKamion200560
4Pazio ŁukaszRozbiegany Piastów200650
5Gołek PawełSp3 Piastów200245
6Mirosz KamilSp3 Piastów200240
7Nowak KacperSp3 Piastów200436
8Anyszkiewicz JakubSp3 Piastów200332
9Dziczek KacperUmiastów200229
10Witkowski MateuszMlodzieszyn200426
11Baturalp KamilPiastów200624
12Wałdykowski MaciejPiast Piastów200722
13Drewniak PatrykRozbiegany Piastów200620
14Jaworski MateuszSp1200418
15Bekdas ErykPiastów200416
16Szustak Kacpersp.Rusiec200715
17Woźniak KacperSP3Piastów200314
18nr 93 - brak nazwiska 13
19Bitowt ŁukaszPiastów200712
20Łuczyński CyrylPiastów200711
21Adamczyk JakubPiastów200910
22Polak MaciejPruszkow Biega200510
23Cieciera JakubPiastów20099
24Dobrowolski Tomasz20099
25Kalwarczyk TymoteuszPiastów20098
26Miksa Bartosz20098
27Radoński AntoniRozbiegany Piastów20087
28Kozłowski KarolPiastów20107
29Szuplewski ŁukaszSP3 Piastów20106
30Wojtak Dominik20016
31Kazimierski Ignacy20095
32Zyra AleksanderRozbiegany Piastów20135
33Raciłowski Tymon20115
34Pilarski PawełRozbiegany Piastów20075
35Filipowicz Mateusz20015